Aktualności

Zmiany w zarządzie Fundacji Kulskich

Z początkiem 2019 roku funkcję Prezesa Fundacji Kulskich objęła Małgorzata Bogusz, zastępując na tym stanowisku Barbarę Ratajską.

To był niezwykły wieczór

20 września w Hotelu Bristol odbyło się długo wyczekiwane przez wszystkich wydarzenie „Koncert fortepianowy Ignacego Jana Paderewskiego wraz z pokazem mody w stylu lat 20. i 30. XX wieku”, którego partnerami wydarzenia byli: Vision Group, ELA PIORUN i Hotel Bristol oraz Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA.

Paderewski powróci do Bristolu

Ignacy Jan Paderewski znany jako „król pianistów” czy „czarodziej klawiatury” to jeden z wybitnych Polaków, któremu zawdzięczamy odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Jest podziwiany nie tylko za swoje osiągnięcia muzyczne, ale także wyjątkową charyzmę i działania społeczne dla dobra naszej Ojczyzny.  Już niebawem dzięki Fundacji Kulskich będziemy mogli dowiedzieć się więcej o Ignacym Janie Paderewskim – […]

PGNiG Partnerem Strategicznym

Niezmiernie miło nam poinformować, że Partnerem Strategicznym wydarzenia pt.„Koncert fortepianowy Ignacego Paderewskiego wraz z pokazem mody lat 20. i 30” zostało Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA.

Wystawa podczas koncertu

„Paderewski w Służbie Niepodległej” to projekt poświęcony życiu i twórczości tego wybitnego Polaka. Wystawę będzie można obejrzeć już niebawem podczas koncertu w Hoteli Bristol.