Przyjaciele i partnerzy

Partnerzy Fundacji:

Fundacja ORLEN
Wsparcie finansowe produkcji filmu dokumentalnego "Goliat – zapomniany bohater" oraz wsparcie finansowe kampanii promującej film na platformie Amazon Prime Video
Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza
Wsparcie finansowe przy realizacji filmu dokumentalnego "Goliat – zapomniany bohater" oraz przy organizacji wydarzenia "Koncert Fortepianowy im. Ignacego Jana Paderewskiego wraz z pokazem mody w stylu lat 20. i 30. XX wieku
Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny
Wsparcie przy realizacji filmu dokumentalnego "Goliat – zapomniany bohater"
Muzeum Powstania Warszawskiego
Wsparcie przy realizacji filmu dokumentalnego "Goliat – zapomniany bohater"
Brasserie Warszawska
Wsparcie przy organizacji premiery filmu dokumentalnego "Goliat – zapomniany bohater"
Fundacja Lotto
Wsparcie finansowe przy przygotowaniu materiałów podsumowujących konferencję "The best way to predict the future is to create it - Challenges & opportunities: 2020"
Wsparcie MKiDN
Budowę Pomnika Prezydentów WIelkiej Warszawy dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
Fundacja ARP
Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu wspiera finansowo budowę Pomnika Prezydentów Wielkiej Warszawy – Stefana Starzyńskiego i Juliana S. Kulskiego.
PZU
Fundacja Grupy PKP
Fundacja Grupy PKP wspiera budowę Pomnika Prezydentów Wielkiej Warszawy - S. Starzyńskiego i Juliana S. Kulskiego

Patroni Medialni:

Rzeczpospolita