27.09.2021

Informacja o pogrzebie profesora Juliana Eugeniusza Kulskiego – 7 października o g. 12.00

W imieniu pogrążonej w żałobie rodziny, przyjaciół i współpracowników chcielibyśmy oficjalnie poinformować, że 7 października o godzinie 12:00 w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie odbędzie się msza pogrzebowa śp. płk. Juliana E. Kulskiego. Mszę odprawi Jego Eminencja ks. kard. Kazimierz Nycz. Po mszy, urna z prochami zmarłego, w asyście honorowej Wojska Polskiego, zostanie odprowadzona na Cmentarz Powązkowski w Warszawie (Stare Powązki – brama 2). Prochy śp. Profesora Juliana E. Kulskiego zostaną złożone w rodzinnym grobowcu (kwatera 164, rząd 5, miejsce 1).

Zgodnie z wolą rodziny, uprzejmie prosimy, by zamiast składania kwiatów dokonywać darowizn na rzecz Fundacji Kulskich.

Wsparcie na rzecz Fundacji Kulskich mogą Państwo przekazać przelewem na rachunek bankowy w PLN lub poprzez płatność kartą (link poniżej).