03.08.2021

Raport z IV edycji konferencji „The best way to predict the future is to create it”!

Zapraszamy do lektury raportu z czwartej odsłony cyklu międzynarodowych konferencji Fundacji Kulskich „The best way to predict the future is to create it”, która odbyła się 29 lipca 2021 roku.

Kilkudziesięciu panelistów dyskutowało nad kluczowymi inicjatywami na rzecz wzmocnienia polskiego systemu ochrony zdrowia w warunkach pandemii i rzeczywistości postcovidowej.

Konferencja zorganizowana została przez Fundację Kulskich, a jej partnerem merytorycznym był Instytut Rozwoju Spraw Społecznych. Partnerem instytucjonalnym wydarzenia była Agencja Badań Medycznych. Honorowy patronat nad konferencją objęli Minister Zdrowia, Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH – Państwowy Instytut Badawczy.

Raport współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich NOWEFIO na lata 2018-2030.