Fundacja Kulskich laureatem konkursu MSZ „Dyplomacja publiczna 2019”

W maju 2019 roku ogłoszone zostały wyniki konkursu MSZ Ministra Spraw Zagranicznych „Dyplomacja publiczna 2019”.

Fundacja Kulskich została jego laureatem, a otrzymane środki wykorzystane zostaną na realizację projektu w ramach komponentu „Wzmocnienie wizerunku Polski na arenie międzynarodowej”.

W ramach projektu, Fundacja zrealizuje międzynarodową konferencję „The best way to predict the future is to create it” – The next 100 years of US relations” – the case study Poland”, która odbędzie się w Waszyngtonie 27 września 2019.

Wydarzenie te poświęcone będzie analizie wyzwań i możliwości współpracy w czterech kluczowych obszarach relacji polsko-amerykańskich:

– współpracy gospodarczej,

– współpracy w obszarze bezpieczeństwa i obrony,

– współpracy politycznej,

– współpracy energetycznej.

Konferencja ta realizowana jest w ramach obchodów 100. rocznicy nawiązania polsko-amerykańskich stosunków dyplomatycznych.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej – informacje na temat partnerów konferencji i szczegółowego programu opublikowane zostaną niebawem.