Rada i Zarząd Fundacji

relacji polsko-amerykańskich:

Małgorzata Bogusz

Prezes Zarządu Fundacji

Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami z sektora farmaceutycznego, finansowego, energetycznego i innych aktorów krytycznych z punktu widzenia międzynarodowych interesów gospodarczych Polski. Małgorzata Bogusz pracowała również jako dziennikarz prasowy i radiowy, publikując m.in. w Rzeczpospolitej, Newsweek Polska, Newsweek International (Nowy Jork), Polityce, Twoim Stylu oraz Super Expressie.

W przeszłości związana również z Brytyjsko-Polską Izbą Handlową jako communication advisor. Rozbudowana wiedza ekspercka dotyczącą międzynarodowych zjawisk politycznych i gospodarczych oraz efektywność działań realizowanych przez M. Bogusz w obszarze pozarządowym spowodowała, iż w 2020 roku otrzymała nominację na polskiego delegata do grupy III Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego (kadencja 2020-2025).