Aktualności

bg
bg
19.12.2023

W Waszyngtonie 15 grudnia odeszła Catharine Yerkes Kulski ? ukochana żona i miłość życia Juliana Kulskiego, naszego Fundatora.

W Waszyngtonie 15 grudnia odeszła Catharine Yerkes Kulski ? ukochana żona i miłość życia Juliana Kulskiego, naszego Fundatora.

Catharine Yerkes Kulski, urodzona 29 maja 1944 r., córka Davida Nortona Yerkes, zmarła 15 grudnia 2023 r. w Waszyngtonie.

Pozostanie na zawsze w pamięci córki, Julii Diaz, jej wnuków, Davida i Juliana, oraz pasierba Stefana. Przeżyła swojego ukochanego męża, Juliana Kulskiego, który odszedł w 2021 r.

Catharine uczęszczała do The Potomac School, The Ethel Walker School, a następnie kontynuowała edukację w Accademia di Belle Arti we włoskiej Florencji.

Przez całe życie dawała się poznać jako osoba żywiołowa, obdarzona ciętym dowcipem i lojalna. Była istnym żywiołem, pozostawiając trwały wpływ na tych, którzy mieli niewątpliwy zaszczyt ją poznać. Catharine darzyła swoją rodzinę niezrównaną miłością i oddaniem, świetnie odnajdując się w roli matki i babci. Z niezwykłą pasją i zaangażowaniem wspierała swojego zmarłego męża, Juliana Kulskiego i założoną przez niego Fundację Kulskich.

Żywiołowy charakter i niezachwiana miłość Catharine na zawsze pozostaną w sercach jej rodziny i przyjaciół. W pamięci bliskich pozostanie za zawsze jako kochająca matka, troskliwa babcia i niezwykła kobieta, która żyła pełnią życia.

Catharine i jej życie upamiętnione zostanie podczas prywatnej uroczystości żałobnej w Waszyngtonie.