Aktualności

bg
bg
12.07.2022

W tych trudnych czasach, misją każdego jest okazanie solidarności, empatii dla Ukraińców i lojalności wobec jednej z najważniejszych wartości jaką jest wolność.

To, co dzieje się na Ukrainie od 24 lutego br. rozdziera serce. To niezwykle bolesne, że naród ukraiński musi stawiać czoła tak wielkiemu okrucieństwu i terrorowi we własnym kraju. Żołnierze, matki, dzieci, starsi ludzie – wszyscy stali się wojownikami w obronie swojej Ojczyzny.

W tych trudnych czasach, misją każdego jest okazanie solidarności, empatii dla Ukraińców i lojalności wobec jednej z najważniejszych wartości jaką jest wolność. Fundacja Kulskich pomaga Ukrainie od samego początku wojny. Łzy głębokiego wzruszenia, duma i poczucie, że robimy coś naprawdę ważnego, dotykają nas za każdym razem, gdy nasz transport bezpiecznie dociera na Ukrainę lub gdy otrzymujemy informację, że wysyłane przez nas produkty przyczyniły się do poprawy zdolności obronnych Ukrainy i ratowania życia ukraińskich Żołnierzy, którzy przez ponad cztery miesiące nieustraszenie przeciwstawiają się rosyjskiej agresji.

Właśnie dlatego jesteśmy tak dumni, za każdym razem, kiedy otrzymujemy wyrazy wdzięczności.

Działania pomocowe prowadzone przez Fundację Kulskich są możliwe także dzięki wsparciu finansowemu otrzymanemu z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.